Geoblog.pl    michalp44    Podróże    Saludo a Espana! Czyli poszukiwanie slońca w październiku    Przed wylotem

Przed wylotem

Polska, Wrocław

Po wydostaniu sie z Lodzi, dwugodzinnej przesiadce w Kutnie i 5 minutowej w Poznaniu, po 8 godzinach spedzonych w pociagach jestesmy w koncu we Wroclawiu, z ktorego wylatujemy. Nasze obawy co do procedur lotniskowych okazaly sie niepotrzebne, poniewaz odprawa bagazu trwala 5 minut, szybko poszlismy odprawic bagaz podreczny (czyli przepuscic go po tasmie z rentgenem i zgubic szlufke od paska przy zdejmowaniu) i juz czekamy w hali odlotow (o ile ta poczekalnia sie tak nazywa). Lada chwila wsiadziemy do tej blaszanej trumny i wylecimy w powietrze!

Edit: dostalem wlasnie ochrzan od Zuzki za uzycie sformuowania - blaszana trumna.. :P.

Adam
Adam - 2011-10-10 13:35
W czasie poprzedniej podróży rozwaliłeś silnik w samochodzie (i cudem się nie zabiłeś), teraz zgubiłeś szlufkę od torby... Jak pech to pech :)

Pozdro z deszczowej, melancholijnej, smutnej, szarej Łodzi!

ojciec
ojciec - 2011-10-11 17:39
To była moja szlufka. Twój pech trwa

ciocia Krysia
ciocia Krysia - 2011-10-11 19:55
A co to za pech! zgubić szlufkę! Ja przy odprawie posiałam okulary i w dalszej podróży moimi oczmi była ciocia Basia. Inni pozostawiali kurtki a nawet tel. komórkowy.
Michał, nie masz żadnego pecha!
No chyba, że Ociec bedzie prać za brak jego szlufki! Ale to też nie pech. To tylko manto!

Adam
Adam - 2011-10-13 19:06
Ty miałaś oczy Cioci Basi, a Michałowi kto zastąpi szlufkę? ;)

Zasoby: 52 wpisy52 62 komentarze62 172 zdjęcia172 0 plików multimedialnych0

26.06.2012 - 13.08.2012